Referencje (21)

mebenj mebenj
Modelka
13 czerwca
Pozytywna Jurek jest punktualny, dobrze przygotowany, zapewnil profesjonalne studio, przygotowal umowe, wg ktorej otrzymalam zdjecia tak jak ma w opisie na profilu. Wszystko jako TFP. Jest bardzo swobodny, raczej wymagajacy, ma swoja wizje i widac, ze niejedna sesje juz ma za soba. Niektorym moze ta swoboda i bezposredniosc sie nie podobac, natomiast mi nie przeszkadzala. Duzy plus za rady, ktorych mi udzielal, nauczylam sie kilku nowych rzeczy. Bardzo podobaja mi sie jego portrety, na taki efekt liczylam. Polecam wspolprace.
Zdjęcie zostało usunięte
scarlett scarlett
Modelka
19 marca
Pozytywna Swietny fotograf z fantazja - serdecznie polecam .
scarlett               moja Terapeutka...
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
mezzocarmen mezzocarmen
Modelka
15 października 2018
Pozytywna Jurek to prawdziwy artysta z wizją. Świetnie potrafi dostrzec w modelce jej, nawet skrywane, walory i we właściwy sobie sposób, bardzo sensualny, ukazać je na fotografiach. Polecam współpracę.
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
shellma konto usunięte
Modelka
13 października 2018
Pozytywna Pełen profesjonalizm. Świetne pomysły. Zdecydowanie polecam w 100% :)
Zdjęcie zostało usunięte
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Pełen profesjonalizm....znakomita atmosfera podczas zdjec:):)Polecam!!!
karoj karoj
Wizażysta
Pozytywna Profesjonalista, który w całym swoim twórczym uporze pozostaje otwarty na sugestie innych. Świetnie przygotowany, dba o odpowiedni klimat.
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Profesjonalizm i emocje!! Wymagający ale zarazem cierpliwy, doświadczony ale otwarty na nowe pomysły, z silnym charakterem ale niezwykle ciepły i sympatyczny:) polecam
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
Pozytywna Tak, profesjonalista. Miła atmosfera, sympatyczny człowiek.Polecam gorąco!
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Przewspaniały człowiek,profesjonalista!!ciepły i cierpliwy,wyzwalający emocje.Polecam jak najbardziej,bo warto:-)
Pozytywna Pomimo tego, że jest wymagający wspólpraca była bardzo miła, wie jak dokonać pomyślnej realizacji podczas zdjęć. Polecam.
z 3