Referencje (15)

sangria007 sangria007
Modelka
25 listopada 2014
Pozytywna Praca przebiegała w miłej i jakże optymistycznej atmosferze. Moja niesforność i ruchliwość jakoś dały się okiełznać...:P
sangria007               https://futurefetish.eu/index.php?in=home
10 6.0
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
trish_angel trish_angel
Modelka
03 października 2013
Pozytywna Współpraca za każdym razem mega owocna i bardzo pozytywnie męcząca :) za to stałam się już fachowcem w naciąganiu na siebie lateksowych ciuszków ;) zawsze miła atmosfera i bardzo dobry kontakt :)
latex_tailor latex_tailor
Projektant
25 września 2013
Pozytywna Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt że jest to Jedyny fotograf który ma pełen dostęp do wszystkich moich projektow.
selene selene
Modelka
22 września 2013
Pozytywna Zdecydowanie polecam-sympatyczny fotograf, oryginalne pomysły ,miła atmosfera, dba o modelkę i pomaga jeżeli trzeba, efekty bardzo dobre-ogólnie rewelacja! Nie pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz :)
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
20 września 2013
Pozytywna Świetny, prawdziwy talent, ma głowę pełną pomysłów, bardzo miła współpraca, mam nadzieję, że to nie była nasza ostatnia sesja. Gorąco polecam!!!! ;)
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
07 stycznia 2013
Pozytywna bardzo przyjemna współpraca, nikt jeszcze o mnie tak nie zadbał przed, w trakcie i po sesji :) naprawdę jestem bardzo wdzięczna za wszystko i polecam gorąco!!!
inermiss inermiss
Modelka
Pozytywna Sesja wyszla spontanicznie ale efekty przeszly moje najsmielsze oczekiwania! Wszechstronnie utalentowany=PROJEKTANT z wyczuciem, fotograf z dobrym okiem a do tego- fetyszysta!:-) To osoba, która niejednemu może zaimponować swoją wiedzą oraz kreatywnością
Pozytywna Fantastyczna osoba,ma świetne podejście do modelki i doradzi jej co ma zrobić by wyszła jak najlepiej ;P POLECAM!
coldmistery coldmistery
Modelka
Pozytywna zorganiowany, z pomysłem, zdjęcia- rewelacja! jak najbardziej polecam.
Pozytywna przesympatyczny , kreatywny człowiek ,współpraca z nim to niesamowita przyjemność,zdolny z niewyczerpalnym potencjałem, polecam !!!!
z 2