Referencje (21)

elizawolfram elizawolfram
Modelka
15 sierpnia
Pozytywna Pełen profesjonalizm - nie da się inaczej określić współpracy z Patrykiem
Pozowanie przed jego obiektywem to czysta przyjemność, pełna swoboda, miła atmosfera
Patryk jest prawdziwym artystą, który nawet w krótkim czasie potrafi stworzyć prawdziwe cuda :D
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz elizawolfram
1 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
aureliakarolina aureliakarolina
Modelka
06 lipca
Pozytywna Patryk zdecydowanie zasługuje na miano mistrza, jego pomysłowość, dokładność i pasja tworzą doskonałe warunki do współpracy. Oprócz fotografii jest też bardzo pozytywnym człowiekiem i sesja to sama przyjemność! Będziemy focić jeszcze nie jeden raz :) Dziękuję za piękne kadry!
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz aureliakarolina
1 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Wiola_65 Wiola_65
Modelka
24 czerwca
Pozytywna Współpraca z Patrykiem była jedną z najlepszą w jakich miałam okazję brać udział. Jako początkująca modelka dostałam wiele cennych wskazówek. Otwarty na wszelkie propozycje i mega sympatyczny człowiek, dzięki któremu na sesji była świetna atmosfera. Bardzo polecam!
Wiola_65
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
szczekaj szczekaj
Modelka
01 maja
Pozytywna Patryk jest artystą ponad miarę
Pełne zaangażowanie w to co robi
Każdy kadr jest przemyślany, zaplanowany a potem lecą dodatki co bardzo mnie cieszy.
Jeśli chodzi o akty to jak najbardziej polecam, to jest mój jeden z zaufanych fotografów do którego z pewnością wrócę, pełna profeska fajny klimat, luźna atmosfera.
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz szczekaj
2 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
30 stycznia
Pozytywna Moja pierwsza tego typu sesja, ale z tak profesjonalnym fotografem wyszła kosmicznie :) Miła ale profesjonalna atmosfera na sesji, świetnie przygotowane studio i wiele kreatywnych pomysłów. Jak najbardziej polecam! :)
Konto usunięte
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
izuskowa izuskowa
Modelka
25 stycznia
Pozytywna Patryk jest genialny. Ma ogrom pomysłów, do naszej sesji był przygotowany w 200%. Ambitny - widać ciągłą chęć rozwoju, progresu. Chętnie obserwuje dalsze poczynania a sama z całego serduszka polecam!
Zdjęcie zostało usunięte
KateBazylevich KateBazylevich
Modelka
24 listopada 2019
Pozytywna Bardzo dobry fotograf który lubi t co robi :) Organizacja, atmosfera i oczywiście wyniki sesji na najwyzszym poziomie! Gorąco polecam:))
Zdjęcie zostało usunięte
katy_katerrina katy_katerrina
Modelka
27 października 2019
Pozytywna Patryk jest bardzo świetny nie tylko jako fotograf, ale na dobitek jest niesamowity i bardzo poważny chłopak. Wszystko podpowie, pokaże, zrobi wszystko na najlepszym poziomie. Naprawdę widać, że fotografia jest go pasją i jest zachwycony tym, co robi. A zdjęcia robi po prostu mega ładne, ja nie mogłam się napatrzeć. Przyjemna koleżeńska atmosfera, atrakcyjne rozmowy, najciekawsze pomysły, porywające efekty z sesji, aparat ma nie do porozumienia - jakość jest taka że podziwiam się. Mogę pisać w nieskończoność, ale trzeba jeden raz zobaczyć, niż sto raz usłyszeć. Z czystym sumieniem mogę od całego serca gorąca polecić współpracę z Patrykiem, bo jest najlepszy. Nie mogę się doczekać następnej sesji z nim, bo wiem, że wymyśli coś naprawdę oryginalnego i nietypowego, a ja to bardzo doceniam. Dziękuje jeszcze raz za takie efektowne zdjęcia i miłą atmosferę na sesji.
katy_katerrina
0 6.0
Modelka
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
MadziaNavia MadziaNavia
Modelka
07 października 2019
Pozytywna Ogromna pasja, profesjonalne podejście, kreatywność, wysoki gust estetyczny, doświadczenie nie tylko w fotografii - daje mieszankę wybuchową w postaci Patryka. Jest energiczny, otwarty, a współpraca z nim jest przyjemna, owocna i na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś się zastanawia nad współpracą - to niech się zgłasza do Patryka bez wahania! Zresztą jego portfolio mówi samo za siebie :)
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
wiierson wiierson
Modelka
29 sierpnia 2019
Pozytywna z całego serducha polecam współpracę! genialna atmosfera podczas sesji, głowa pełna pomysłów i profesjonalne podejście do tematu. efekty mówią same za siebie :)
Zdjęcie zostało usunięte
z 3