Referencje (11)

azumi azumi
Modelka
Pozytywna jestem bardzo zadowolona ze zdjęć ! Szczerze polecam. Miła uzdolniona osoba z wyobraźnią :) Pozdrawiam i mam nadzieje ze się jeszcze spotkamy :)
Pozytywna Bardzo fajna postać, sypmatyczna szalenie i wariat do kwadratu oczywiście pozytywny. Sesja przebiegła w fantastycznej atmosferze. Polecić muszę ;)
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
Pozytywna Wariat, ale nie straszny :-) Poczucie humoru ma? Ma. Zrobi dobre zdjęcia? Zrobi. Czy polecam? Bardzo, efekty bombastyczne!
-karolina-8 -karolina-8
Modelka
Pozytywna doskonały!!! wymagający ale widać efekty;D polecam of course ; ) do ntepnego!!!!!
imagination_ imagination_
Modelka
Pozytywna Sympatyczny i zabawny człowiek, wspołpraca z nim to czysta przyjemność! Niesamowicie zdolny i z genialnymi pomysłami, ale to juz widać na zdjęciach :) Polecam wszystkim bardzo serdecznie!! :))
maniek_mk3 maniek_mk3
Fryzjer
Pozytywna Energia go rozpiera :-) i za to wielki plus, bardzo ciekawa osobowość, zachęcam do współpracy bo naprawdę warto!!!
Konto usunięte konto usunięte
Modelka
Pozytywna Hihi, no pewnie, że polecam ;)
magreta magreta
Stylista
Pozytywna Co tu du?o pisa?...Pazuzu Rz?dzi:)!!!
magretka magretka
Fryzjer
Pozytywna Niestraszne mu wydmy,pola,bagna,podmokłe tereny...zeby sesja wypadła genialnie zrobi wszystko!Niezła gaduła z niego,ale przyjemnie się Go słucha;DJest pozytywnie zakręcony i nakręcony na sesje;DA z takimi osobami współpraca jest miodzio;D
femmeefatale femmeefatale
Modelka
Pozytywna Mega talent, zdjecia wychodza rewelacyjnieeee polecam ! :)
z 2