Referencje (22)

Cwiet Cwiet
Fotograf
29 maja 2014
Pozytywna świetna współpraca - Agnieszka pozuje świadomie i bardzo się stara podczas sesji - jest punktualna i przygotowana. Polecam gorąco.
P.S. - Jest oczywiście bardzo sympatyczna !
Cwiet               :)
0 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Dorii90 Dorii90
Fotograf
25 października 2013
Pozytywna Rozumie swoją pracę doskonale - pozuje tak by wyglądać jak najlepiej, po za tym wspaniała uroda. Pozdrawiam i polecam :)
apate apate
Fotograf
23 sierpnia 2013
Pozytywna Polecam, jak najbardziej :)
tf tf
Fotograf
20 sierpnia 2013
Pozytywna Świetna modelka, pozytywnie nastawiona, zawsze uśmiechnięta, swobodna, skłonna do poświęceń ;). Rewelacyjna komunikacja, praktycznie bez słów, mam nadzieję, że to dopiero początek!!! Bardzo polecam współpracę z Agnieszką :)
RobertGorzycki RobertGorzycki
Fotograf
01 lipca 2013
Pozytywna polecam, bo jak tu nie polecać tak świetnej modelki :)
iza-pen iza-pen
Modelka
22 maja 2013
Pozytywna Wspaniała modelka, uśmiechnięta, wie czego chce. Jej cechy charakterystyczne to punktualność, rzetelność, profesjonalizm, elastyczność, mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze na sesji :)
RobertGorzycki RobertGorzycki
Fotograf
08 marca 2013
Pozytywna
Aga spontaniczna i wesoła dziewczyna, świetnie pozuje, bardzo dobre przygotowanie do zdjęć , jedna z nielicznych tutaj fotomodelek która szanuje czas fotografa i angażuje się w to co robi . Duży potencjał dający wspaniałe efekty. polecam :))))))
akz akz
Fotograf
17 lutego 2013
Pozytywna Polecamy. Punktualna modelka. Symapatyczna, dobrze się współpracowało. Przygotowana. Polecamy.
artpromotions artpromotions
Fotograf
11 stycznia 2013
Pozytywna Bardzo fajna i ambitna modelka z inwencją twórczą i dużymi możliwościami. Zdecydowanie komunikatywna, punktualna i odważna. Polecam współpracę.
bosch bosch
Fotograf
11 stycznia 2013
Pozytywna wspaniała dziewczyna, którą można jedynie polecic, bez problemów i zahamowań bierze udział w sesji i stara się o jak najlepsze rezultaty
z 3