Referencje (6)

Frame_Of_Emotions Frame_Of_Emotions
Fotograf
01 maja
Pozytywna Bardzo polecam. Świetny kontakt, kobieta z dużą dawką energii i ciekawych pomysłów! :)
Zdjęcie zostało usunięte
RobertGorzycki RobertGorzycki
Fotograf
28 kwietnia 2018
Pozytywna Współpraca z Beatą przebiega wyśmienicie. Pozuje z wrodzoną naturalnością i wdziękiem, całym sercem angażując się w to co robi. Do tego jest bardzo sumienna słowna i konkretna. Bardzo dobry kontakt podczas sesji. Pełne poświęcenie, bez marudzenia :) Bardzo miła i owocna współpraca. Duży potencjał , naturalność i pogoda ducha, która zapewnia swobodną atmosferę podczas sesji. polecam, polecam, polecam :)
RobertGorzycki
11 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
roman_tyka roman_tyka
Fotograf
10 kwietnia 2018
Pozytywna Przyjechała i zburzyła mój długo budowany image ... chodzący uśmiech i pozytywna energia...potrzebuje słońca i koloru w zwariowanej sesji ... cóż ja mogę tylko następnym razem spróbować pokazać tę radość życia ...choć mam nadzieję na ściągnięcie jej w swój mroczny świat ...generalnie mówiąc wszystko przed nami ...
roman_tyka
0 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Ania_Visions Ania_Visions
Fotograf
10 listopada 2017
Pozytywna Beata, to mega pozytywna osoba! Dodatkowo potrafi pozować więc świetnie się z nią współpracuje :) Żałuję, że miałyśmy tak mało czasu na zdjęcia, trzeba to koniecznie nadrobić!
Ania_Visions
9 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
konserwator konto usunięte
Fotograf
09 listopada 2017
Pozytywna Modelka, fotograf, wizażystka , stylistka i czort jeszcze wie, co tam dziewczyna ma opanowane…Totalny odlot na sesji, bratnia dusza, gaduła, dziewczyna naturalna do bólu, szczera i bezpośrednia. Wspaniała uroda i esencja kobiecości. Modelka dobrze zorganizowana i przygotowana można z nią poszaleć fotograficznie stworzyć wyjątkowo ciekawe realizacje i koncepcje. Nie jest bierna, czynnie bierze udział w udoskonalaniu projektu na miejscu sesji. Jestem zauroczony swobodą i rozmachem jaka powstała na planie zdjęciowym. Chcę jeszcze…POLECAM!
Zdjęcie zostało usunięte
Karsten_Rene Karsten_Rene
Fotograf
17 października 2017
Pozytywna Modelka sprawia, że zdjęcia robią się same, współpraca luźna, przy rewelacyjnej atmosferze, a po efektach, które mówią same za siebie, widać że czas mija niespostrzeżenie ale maksymalnie produktywnie! Nie mogę się doczekać kolejnej sesji!
Karsten_Rene               wrzesien 2017
0 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja