Referencje (9)

obrazq obrazq
Fotograf
03 sierpnia 2018
Pozytywna Patrycja oprócz tego, że jest bardzo piękna i fotogeniczna, ma cechy, które każdemu fotografowi przypadną do gustu:
słowna, konkretna, wesoła, kreatywna, a przede wszystkim, jak już nabierze zaufania stara się w to co robi wkładać całą siebie. Jak najbardziej polecam:).
obrazq
0 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
1980borys 1980borys
Fotograf
11 sierpnia 2016
Pozytywna Bardzo miła i kontaktowa, ale przede wszystkim fotogeniczna osoba. Potrafi pozować w niewymuszony sposób czego efektem są ładne, naturalne kadry. POLECAM współpracę.
1980borys
0 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Mogłabym napisaćCAŁĄtrylogię z pochwałami i komplementami,ograniczę się do słowaBEZKONKURENCYJNA!Patrycja to z krwi i kościKOCICApełna uroku i subtelnościKobietaOwielu twarzach widać żeŚWIETNIEczuje się przed obiektywem, taka modelka toSKARBna wagę złota!
wizard6667 wizard6667
Fotograf
Pozytywna Bardzo śmiechowa,pozytywnie zakręcona blondyna:-), W czasie pozowania w trudnych warunkach, otoczona rzeszami gapiów zachowuje się po mistrzowsku. Polecam zdecydowanie.
vieron vieron
Fotograf
Pozytywna Polecam !!! Świetna współpraca,! Piękna, zgrabna, drapieżna ;) z charakterkiem ale również miła i wesoła, Porafi wczuć sie w swoją rolę i odegrać ją tak jak fotograf od niej oczekuje! Dzięki Pati!
vonja-opole vonja-opole
Fotograf
Pozytywna Zobaczcie na rozwój Patrycji- każda kolejna sesja coraz lepsza- proponując jej kolejną sesję możesz być pewny/pewna że efekt Waszej pracy będzie doskonały. Polecam
gibasmarcin gibasmarcin
Fotograf
Pozytywna Niesamowita Osóbka ;) Pomaga bardzo w ustawieniach fotografowi :) Praca z Nią to Przyjemność bardzo wesoła , Śliczna z mega charakterem osóbka ;) Polecam :):) WŚRÓD TWYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY Z MOIM BĘDZIE CI DO TWARZY, I NA SERIO BEZ ŻENADY DAJĘ SZÓSTKĘ
derian derian
Fotograf
Pozytywna Układna, bezkonfliktowa, urok i styl. Myślę, że warto poświęcić więcej czasu.
darkolt darkolt
Fotograf
Pozytywna Doskonała modelka,przemiła i bardzo otwarta .Pozowanie sprawia jej niesamowitą przyjemność.