Referencje (4)

KW1970 KW1970
Fotograf
11 maja
Pozytywna Młodziutka ale z nieustannie rosnącym bagażem sesyjnych doświadczeń.Urzekająca fotogeniczna uroda pozwalająca wpasowywać się najrozmaitsze stylizacje i style fotografii. Niezwykle delikatna uroda sprawia, że idealnie sprawdza się w temacie portretu. Uważam jednak, że to dopiero początek, a uroda Kari będzie się zmieniać, nabierać charakteru, w tym tkwi jej ogromny potencjał. Dlatego też cieszę się, że mogłyśmy się spotkać teraz , na "początku" jej drogi w fotomodelingu i mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie.
Zdjęcie zostało usunięte
MK-Foto MK-Foto
Fotograf
21 września 2019
Pozytywna Tym razem sesja z Karina na polu golfowym. Mimo trudnych warunków bo upał modelka poradziła sobie z sesją, z pozowanie i że stylizacjami. Sesja udana. Liczę na kolejną
MK-Foto               Sesja na polu golfowym w Gorzowie Wlkp.
0 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
MK-Foto MK-Foto
Fotograf
11 sierpnia 2019
Pozytywna Modelka mimo wieku bardzo dobrze przygotowana do sesji. Miła, uśmiechnięta, ma swoje pomysły na pozowanie co ułatwia sesję. Mimo ukraińskiego pochodzenia dobrze mówi po polsku. Liczę na dłuższą współpracę.
Zdjęcie zostało usunięte
RS_Fotografia RS_Fotografia
Fotograf
17 lipca 2019
Pozytywna Młodziutka, prześliczna modelka o rzadkiej, egzotycznej urodzie, dzięki wieloletniemu uprawianiu gimnastyki artystycznej ma także niesamowicie wyćwiczone ciało, nad którym - jak widać na zdjęciach - potrafi doskonale panować! Gorąco polecam Kari!
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja