Referencje (18)

seppia seppia
Fotograf
Pozytywna świetna modelka. bardzo polecam
bronx bronx
Fotograf
Pozytywna Agata jest świetna, po prostu mistrzostwo świata !!!!!!!!! Niewiarygodnie naturalna i swobodna przed obiektywem.Do tego świetny charakter :) Można tak pisać bez końca.... Polecam 100%
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Brzydka, gruba, z wielkimi stopami i barami! Nie oddam tego potwora nikomu! Nie polecam, bo ta pięknosć jest meinen i tylko meinen!!!
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna PPPPPOLECAM. Bardzo bardzo mocno :) I nie ma tu ani krzty ściemy.
cygnet2 cygnet2
Fotograf
Pozytywna Wspaniała modelka! Bardzo sympatyczna, przygotowana, otwarta na różne pomysły. Współpraca idealna:) I również mam nadzieję, że nie ostatnia:)
glowacki glowacki
Fotograf
Pozytywna profesjonalna i skromna zarazem, aura pozytywnej energii i klimatu luzu przepełnia studio ... serdecznie polecam
otherside otherside
Fotograf
Pozytywna Współpraca z taką modelką to ogromna przyjemność! Świetnie czuje się przed obiektywem i do tego jest niesamowicie sympatyczna. Polecam !
tabulaturka tabulaturka
Fryzjer
Pozytywna Wytrzymała bardzo, bardzo. odporna na zimno i ludzką głupotę a do tego fantastyczna modelka i dziewczyna. I nie powiedziała na głos, że pracuje z bandą kretynów;) Polecam i do następnego :)
tomaszkobiela tomaszkobiela
Fotograf
Pozytywna Pomyliła nick zamiast LSD ma ldn :) wariatka szalona i wspaniale współpracująca:)
tassak tassak
Fotograf
Pozytywna Absolutnie nie polecam, nie traćcie na nią czasu :P A ja się poświęcę i już będę się z Agatą męczyć na sesjach :) A tak na serio to biorę ją na wyłączność tylko nie chciałem by Wam smutno było. Agata jest bardzo sympatyczna, wesoła i kreatywna :)
z 2