Referencje (9)

Pozytywna Swietnie mi sie z Marzena wspolpracowalo.buzia idealna stworzona do pieknego fotografowania.mam nadzieje,ze to nie ostatnia nasza wspolna sesja
savethemoment savethemoment
Fotograf
Pozytywna Świetna dziewczyna, świetna współpraca. Pełna pozytywnej energii i z duzym potecjalem! Marzenka czekamy na Ciebie w Londynie :-) Bardzo polecam!!!
Konto usunięte konto usunięte
Pozytywna Jedna z najpiękniejszych kobiet jakie do tej pory znam, współpraca doskonała, konkretna osoba z która warto współpracować, sympatyczna i bardzo miła. Marzenko czekam na następna sesje :)
strus strus
Fotograf
Pozytywna Niestety mieliśmy mało czasu i w ogóle chyba to nie był najlepszy dzień na zdjęcia. Dlatego tym bardziej mogę Marzenę polecić, ponieważ mimo długich przygotowań i równie długiej podróży do studia, spisała się na medal.
paulat paulat
Fotograf
Pozytywna Piekna, utalentowana, wie czego chce, otwarta na propozycje, swietnie pozuje i wprowadza miłą atmosferę podczas sesji... POLECAM!!!
robsin robsin
Fotograf
Pozytywna modelka otwarta na sugestie,skupiona,sliczna,plastyczna twarz czego nie miala okazji wczesniej pokazac,ciekawe co bedzie dalej:))))
hani hani
Fotograf
Pozytywna bardzo urocza ciepła i miła dziewczyna... bezproblemowa i owocna wspołpraca.. polecam bardzo !
zebra24 zebra24
Fotograf
Pozytywna Bardzo piekna i sympatyczna osobka, jak najbardziej polecam wspolprace naprawde warto;) pozdrawiam !!!
soseczka soseczka
Fotograf
Pozytywna Przemiła, skupiona, całkowicie zaangażowana w sesje. Dba o każdy szczegół co sprawia,że zdjęcie jest bezpretensjonalne. Atmosfera podczas sesji znakomita. Polecam ogromnie i dziękuję za mile spędzony czas oraz tak wspaniałe zdjęcia.samych sukcesow Ci zycz