Referencje (4)

RaNfashion RaNfashion
Fotograf
31 października 2019
Pozytywna Wspaniała osobowość. Piękna, o bardzo silnym spojrzeniu. Przygotowana do sesji, dająca z siebie wszystko w trakcie pracy. Doskonale wie w jakich kadrach chce się widzieć. Bez pospiechu, z dobrą energią, współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Polecam bardzo bardzo :)
RaNfashion
10 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Ret-art Ret-art
Retuszer
10 marca 2019
Pozytywna Wspaniała modelka, wrażliwa i przesympatyczna osoba.
Przed obiektywem czuje się swobodnie i naturalnie. Z zaangażowaniem współpracuje z fotografem co gwarantuje znakomite kadry. Od pierwszego momentu czas spędzony na sesji był wspaniałym doświadczeniem. Sesja przebiegała w przyjaznej i wesołej atmosferze a to zawsze pozytywnie wpływa na efekty sesji.
Kiedy zaczyna pozować to już wiesz, że na każdym ujęciu otrzymasz 100 % kobiecości. A pozuje wspaniale, wyczuwając intencje fotografa pozwalając mu na realizację zaplanowanych wizji, nawet tych szalonych a to dopiero początek bo już po kilku kadrach dodaje swoje propozycje które znakomicie uzupełniają wizję fotografa. Wszystko w niej jest szalenie kobiece i zmysłowe a fakt, że sama jest w stanie zrobić makijaż i włosy to mega ułatwienie w realizacji sesji.
Z takimi osobami aż chce się pracować. Mam nadzieje, że będziemy wracać do wspólnych sesji :)
Jest to modelka którą śmiało mogę polecić do współpracy :)
Zdjęcie zostało usunięte
tom_mek tom_mek
Fotograf
12 września 2018
Pozytywna Przepiękna modelka, pozuje z naturalną lekkością i wdziękiem. Polecam, a sam bardzo chętnie wykonałbym kolejne zdjęcia z Edytą...:)
tom_mek
1 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
cleancut cleancut
Fotograf
18 kwietnia 2018
Pozytywna Polecam współpracę! Piękna i zdolna modelka.
cleancut
3 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja