Referencje (4)

lady_ophelia lady_ophelia
Fotograf
07 sierpnia 2015
Pozytywna Sesja z Martą była bardzo miłym i kreatywnym spotkaniem. Renesansowa uroda i subtelność w pozowaniu. Tak samo jak ja, myślami uwięziona w innej epoce :)) Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie :)
Zdjęcie zostało usunięte
darkcrystalification darkcrystalification
Fotograf
17 czerwca 2015
Pozytywna Marta to śliczna i niesamowicie sympatyczna dziewczyna :) Współpraca z nią jest wielką przyjemnością! Pomysł na sesję, makijaż i ubrania, to jej zasługa :) Swoboda przed obiektywem, fotogeniczność i miła atmosfera - Polecam w stu procentach! :)
darkcrystalification
13 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
devilish_chaos devilish_chaos
Fotograf
04 czerwca 2015
Pozytywna jak najbardziej polecam :) otwarta na pomysly no i niezwykle cierpliwa :) jako ze sama fotografuje to tez instyktownie wie jak pozowac by bylo dobrze :)polecam
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja
Retrosleep Retrosleep
Fotograf
14 maja 2015
Pozytywna Piękna, czarująca dziewczyna. Fotogeniczna z wyobraźnią. Do sesji przygotowana doskonale, sama się pięknie pomaluje i ubierze. Cierpliwa ,wytrwała i nie marudzi, błoto i ciemne lasy nie są jej straszne :) Podczas pracy sama wychodzi z inicjatywą co bardzo cenię. Polecam z całego serca Martę, początkującą a jak dobrze zapowiadającą się modelką. Polecam serdecznie !!!!!! i dziękuję za owocną współpracę.
Retrosleep
30 6.0
Fotograf
Zdjęcie z sesji, której dotyczy referencja